Кнопковий вимикач ON-OFF 30,8*25,5 мм 4pin синій з підсвічуванням
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: IRS-201-1A blue
36,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кнопковий вимикач IRS-201-1A ON-OFF синій
30,8 * 25,5 мм
16A 250V AC
20A 125V AC
З підсвічуванням

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prowest |
| Країна виробник | Китай |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Синій |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Так |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Фіксація положення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На корпус |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30.8 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,50 ₴




