Конденсатор електролітичний
ємність 33uF
450V 16*21мм HY HL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Діаметр | 16 мм |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 33 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,70 ₴




