Конденсатор електролітичний 47uF 50V 6.3x11mm LOW ESR HY
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11203
4,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електролітичний конденсатор на радіальних висновки
Номінальна ємність 47uF, робоча напруга 50V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 6.3 мм |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 47 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність конденсатора | 47 мкФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,50 ₴




