Імпульсний джерело живлення TSP-05 Tenstar Robot
AC/DC перетворювач 220V AC - DC 5V

Вхідна напруга 220В
Вихідна напруга 5В
Потужність 3Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Great Wall |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 Вт |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165,40 ₴




