Панелька-перехідник SOP10/SOT23 - DIP 0,5 мм 0,95 мм, фото 2
Панелька-перехідник SOP10/SOT23 - DIP 0,5 мм 0,95 мм
  • Немає в наявності
  • Код: 08909
    Офіс інтернет-магазину
    Офіс інтернет-магазину
    Магазин - пр. Слобожанський, 83/3
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розміри плати 10*13 мм
Крок отворів контактів 2.54 мм
Характеристики
Основні
ВиробникShenzhen
Країна виробникКитай
Колір маскиЗелений
Крок між отворами2.54 мм
Ширина10 мм
Тип матеріалу підставиЖорстка
Тип друкованої платиДвостороння
Кількість контактів10 шт.
Довжина13 мм