Панелька-перехідник QFN32/QFN40 - DIP 0,5 мм, фото 2
Панелька-перехідник QFN32/QFN40 - DIP 0,5 мм
  • Немає в наявності
  • Код: 08906
    Офіс інтернет-магазину
    Офіс інтернет-магазину
    Магазин - пр. Слобожанський, 83/3
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розміри плати 15*40 мм
Крок отворів контактів 2.54 мм
Характеристики
Основні
ВиробникShenzhen
Країна виробникКитай
Колір маскиЗелений
Крок між отворами2.54 мм
МеталізаціяТак
Ширина15 мм
Тип матеріалу підставиЖорстка
Тип друкованої платиДвостороння
Кількість контактів40 шт.
Довжина40 мм