Лампа зі збільшувальним склом 230Vac 50Hz, зі світлодіодами 80шт., 6W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prowest |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр лінзи | 130 мм |
| Кратність збільшення | 5 х |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Форм-фактор | Лампа |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 398 ₴




