Леза скребки, 5 шт в коробці, Q/YSMM 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flying |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Лезо |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,60 ₴





