Конденсатор електролітичний 47uF 16V 5x11 CD11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 11 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 5 мм |
| Номінальна робоча напруга | 16 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 47 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,20 ₴




