


Акумулятор Li-pol 3.7V 1100 мА/ч 703048P, без плати захисту
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24387
90,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Акумулятор Li-pol 3.7V 1100 мА/ч 703048P, без плати захисту
Акумулятор Li-pol 3.7V 1100mAh 703048P без захиста – це сучасне рішення для забезпечення живлення різноманітної портативної техніки.
Особливості:
-
Компактність і універсальність:
- оптимальне поєднання розміру та потужності.
-
Ефективність:
- Номінальна ємність 1100mAh гарантує тривалий час роботи.
- Максимальний струм розряду – 2С, що забезпечує стабільну роботу навіть при високих навантаженнях. (С - ємність акумулятора)
-
Температурна стійкість:
- Робоча температура від -20°C до +60°C дозволяє використовувати акумулятор в різних умовах експлуатації.
-
Довготривала експлуатація:
- При правильному використанні акумулятор може служити до 3-х років.
- Сумісність з більшістю портативних пристроїв.
- Захищена конструкція для безпечної експлуатації.
- Легка вага і компактні розміри.
- Висока продуктивність та довговічність.
Особливості експлуатації та літій-полімерних акумуляторних батарей
При виробництві Li-ion і Li-Po батарей, що перезаряджаються, в електроліт додають інгібітор хімічних процесів, який продовжує термін зберігання акумуляторів без шкоди для їх технічного стану. При початку експлуатації Li-ion та Li-Po акумуляторів (перші кілька циклів заряд-розряд) інгібітор розкладається.
Якщо відразу навантажити батарею, що перезаряджається, максимальним струмом без попередньої підготовки до експлуатації то, акумулятор може бути пошкоджений (спухне). Це призведе до зменшення терміну служби та втрати ємності. Саме тому перед початком експлуатації їх необхідно кілька разів розрядити і зарядити. Штатний режим роботи Li-ion і Li-Po батарей (літій-іонних та літій-полімерних акумуляторів), в принципі, не може їм пошкодити, але максимальної ємності акумулятор досягне тільки після розкладання інгібітора.
Надалі Li-ion і Li-Po акумулятори необхідно заряджати до моменту повної розрядки, так як кількість циклів заряд/розряд обмежена. Вчасно заряджаючи батарею ви можете істотно продовжити термін її служби (до 3-х разів!).
- Модель: 703048P
- Тип батареї: Li-Po
- Напруга: 3.7 V
- Номінальна ємність: 1100mAh
- Плата захисту: Немає
- Номінальний струм заряду: 0.2-0.5C (С - ємність акумулятора)
- Максимальний струм заряду: 1C
- Максимальний струм розряду: 2С
- Допустима температура при зарядженні: 0..+45°C
- Робоча температура: -20..+60°C
- Розміри: 7×30×48 мм (товщина × ширина × довжина)
- Вага: Невелика
- Акумулятор Li-pol 3.7V 1100mAh 703048P без плати захисту – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 1100 мА/год |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип токовывода | Бічні |
| Напруга | 3.7 |
| Мінімальна робоча температура | -20.0 |
| Максимальна робоча температура | 60.0 |
| Струм заряду | 1.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Акумулятор |
- Ціна: 90,20 ₴




