Конденсатор електролітичний 2200мкф 35В 16X25 105° Chengx
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 16 мм |
| Номінальна робоча напруга | 35 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 2200 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴




