Конденсатор електролітичний 82uF 450V 18x36mm 5000Hr [Long Life] HY 105°C
- Немає в наявності
- Код: 21760
70,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Конденсатор електролітичний 82uF 450V 18x36mm 5000Hr [Long Life] HY 105°C
Високоємний електронний компонент, призначений для зберігання і накопичення електричної енергії. Його ємність становить 82 мікрофаради при напрузі 450 вольт. Цей конденсатор має надійну продуктивність і довгий термін служби до 5000 годин при температурі 105°C, що робить його ідеальним вибором для застосунків, де потрібна стабільність і надійність у роботі.
Технічні характеристики
Корпус
Радіальний
Тип конденсатора
Електролітичний
Застосування/серія
Long Life
Тип діелектрика
Оксид алюмінію
Номінальна ємність
82 uF
Допуск
±20 %
Номінальна напруга
450 V
Робоча температура
-40°C ... +105°C
Термін служби при Tmax
5000 годин
Спосіб монтажу
Пайка в отвори
Діаметр корпусу
18 мм
Відхилення діаметра
±0.5 мм
Висота корпусу
36 мм
Відхилення висоти
±2 мм
Крок виводів
7.5 мм
Відхилення кроку
±0.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Ємність конденсатору | 82 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Висота | 36 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Термін служби | 5000 годин |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Крок між виводами | 7.5 мм |
- Ціна: 70,80 ₴


![Конденсатор електролітичний 82uF 450V 18x36mm 5000Hr [Long Life] HY 105°C](https://images.prom.ua/5059299819_w640_h640_kondensator-elektrolitichnij-82uf.jpg)
![Конденсатор електролітичний 82uF 450V 18x36mm 5000Hr [Long Life] HY 105°C](https://images.prom.ua/5059299819_kondensator-elektrolitichnij-82uf.jpg)
