Конденсатор електролітичний 4.7uF 250V 8x12mm 3000Hr [Long Life] HY 105°C
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21764
2,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Конденсатор електролітичний 4.7uF 250V 8x12mm 3000Hr [Long Life] HY 105°C
Надійний електронний компонент, призначений для ефективного накопичення та зберігання електричної енергії. З ємністю 4.7 мікрофарад і здатністю працювати за температури до 105°C, цей конденсатор забезпечує стабільне та довгострокове електроживлення, що робить його ідеальним для різних електронних застосувань.
Технічні характеристики
Корпус
Радіальний
Тип конденсатора
Електролітичний конденсатор
Застосування/серія
Long Life
Тип діелектрика
Оксид алюмінію
Номінальна ємність
4.7 uF
Допуск
±20 %
Номінальна напруга
250 V
Робоча температура
-40°C до +105°C
Термін служби при Tmax
3000 годин
Спосіб монтажу
Пайка в отвори
Діаметр корпусу
8 мм
Відхилення діаметра
±0.5 мм
Висота корпусу
12 мм
Відхилення висоти
±1.5 мм
Крок виводів
3.5 мм
Відхилення кроку
±0.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Ємність конденсатору | 4.7 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 250 В |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Крок між виводами | 3.5 мм |
- Ціна: 2,60 ₴


![Конденсатор електролітичний 4.7uF 250V 8x12mm 3000Hr [Long Life] HY 105°C](https://images.prom.ua/5055874676_w640_h640_kondensator-elektrolitichnij-47uf.jpg)
![Конденсатор електролітичний 4.7uF 250V 8x12mm 3000Hr [Long Life] HY 105°C](https://images.prom.ua/5055874676_kondensator-elektrolitichnij-47uf.jpg)
