Конденсатор електролітичний 15uF 450V 13x21mm 10000Hr [Long Life] HY 105°C
- Немає в наявності
- Код: 21766
17,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Конденсатор електролітичний 15uF 450V 13x21mm 10000Hr [Long Life] HY 105°C
Довговічний електролітичний конденсатор з ємністю 15 мікрофарад, призначений для надійного накопичення і зберігання електричної енергії. Володіючи високою довговічністю і роботою при температурі до 105°C, цей конденсатор ідеально підходить для широкого спектра електронних додатків, де потрібне стабільне і довгострокове електроживлення.
Технічні характеристики
Корпус
Радіальний
Тип конденсатора
Електролітичний
Застосування/серія
Long Life
Тип діелектрика
Оксид алюмінію
Номінальна ємність
15 uF
Допуск
±20 %
Номінальна напруга
450 V
Робоча температура
-40°C до +105°C
Термін служби при Tmax
10000 годин
Спосіб монтажу
Пайка в отвори
Діаметр корпусу
13 мм
Відхилення діаметра
±0.5 мм
Висота корпусу
21 мм
Відхилення висоти
±2 мм
Крок виводів
5 мм
Відхилення кроку
±0.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Ємність конденсатору | 15 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Висота | 21 мм |
| Діаметр | 13 мм |
| Термін служби | 10000 годин |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Крок між виводами | 5 мм |
- Ціна: 17,20 ₴


![Конденсатор електролітичний 15uF 450V 13x21mm 10000Hr [Long Life] HY 105°C](https://images.prom.ua/5055701570_w640_h640_kondensator-elektrolitichnij-15uf.jpg)
![Конденсатор електролітичний 15uF 450V 13x21mm 10000Hr [Long Life] HY 105°C](https://images.prom.ua/5055701570_kondensator-elektrolitichnij-15uf.jpg)
