Технічні характеристики
| Серія/Типорозмір | DS-429 |
| Тип перемикача | Кнопка |
| Кількість положень | 2 |
| Кількість стабільних положень | 2 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Контактні групи | SPST |
| Алгоритм роботи | ON-OFF |
| Максимальний струм | 1/3 А |
| Макс. Напруга AC | 250/125 V |
| Орієнтація штовхача | Вертикальна |
| Підсвітка | Немає |
| Спосіб ел. монтажу | Пайка навісним монтажем |
| Розмір клеми | 2.2 мм |
| Механічний монтаж | Защіпка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -25°C ... +85°C |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір кнопки | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Напруга | 250 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,40 ₴




