Транзистор біполярний BD136-16 -1.5A -45V PNP TO-126
- Більше 10 од.
- Код: 20521
6,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
| Виробник | Jiangsu Changjiang Electronics Technology Co., Ltd (CJ) |
| Корпус | TO126 |
| Структура | PNP |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| Макс. напруга колектор-база | -45 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | -45 V |
| Макс. напруга емітер-база | -5 V |
| Макс. постоянный ток коллектора | -1.5 А |
| Розсіювана потужність | 1.25 Вт |
| Коефіцієнт передачі струму (середній) | 160 |
| Коефіцієнт передачі струму (діапазон) | 100 - 250 |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | P-N-P |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 45 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 1.5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,60 ₴




