Модель: AC-DC2425
Вхідна напруга: AC 100-240 В
Вихідна напруга: DC 24 В
Вихідний струм: 6A (з можливістю збільшення до 9А заміною радіатора або встановленням кулера)
Вихідна потужність: 150 Вт (пік 220Вт)
Захист від перевантаження по струму
Захист від короткого замикання
Габарити, ДШВ 125х66х35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 24 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Захист від перевантаження | Так |
| Вихідний струм, не більше | 6 А |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Виробник | Wave |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Наявність амперметра | Ні |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴





