
Безкорпусний імпульсний блок живлення 48V 4A (пік 5A) 200W AC 100-240V
- Більше 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 20405
494,60 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель: AC-DC4816
Вхідна напруга: AC 100-240 В
Вихідна напруга: DC 48 В
Вихідний струм: 4 A з можливістю збільшення заміною радіатора або встановленням кулера
Вихідна потужність: 192 Вт
Захист від перевантаження по струму
Захист від короткого замикання
Габарити, ДШВ 115х66х35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 48 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Захист від перевантаження | Так |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Виробник | Wave |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Наявність амперметра | Ні |
| Вихідна потужність | 192 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494,60 ₴




