

Кнопка антивандальна GQ16F-11ze/N червоне підсвічування 12V AC/DC rev.2
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20366
78,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кнопка з фіксацією, одна група контактів, що перемикаються, 3a 250v
Червоне кільцеве підсвічування, живлення підсвічування незалежне 12 AC/DC 15mА.
Технічні характеристики
| Виробник | BEJGT, PRC (BEJGT) |
| Серія/Типорозмір | GQ16 |
| Тип перемикача | Кнопка |
| Кількість положень | 2 |
| Кількість стабільних положень | 2 |
| Контактні групи | Перемикання |
| Алгоритм работы | ON-ON |
| Максимальний струм | 3 А |
| Макс. Напруга AC | 250 V |
| Орієнтація штовхача | Пряма 180° |
| Підсвітка | Світлодіод |
| Спосіб ел. монтажу | Пайка навісним монтажем |
| Механічний монтаж | Кріплення гайкою |
| Монтажний отвір | ∅16 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -20°C ... +70°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Алгоритм роботи | ON-ON |
| Напруга | 250 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Підсвічування | Так |
| Форма кнопки | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78,80 ₴




