Транзистор біполярний 2N2907 -0.6A -40V PNP TO-92
- Більше 10 од.
- Код: 20157
0,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
| Корпус | TO92 |
| Структура | PNP |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| Макс. напруга колектор-база | -60 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | -40 V |
| Макс. напруга емітер-база | -5 V |
| Макс. постійний струм колектора | -0.6 А |
| Потужність розсіювання | 0.625 Вт |
| Гранична частота (Ft) | 200 МГц |
| Коефіцієнт передавання струму (діапазон) | 30 - 300 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | P-N-P |
| Максимально допустима напруга колектор-база | 60 В |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 40 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 0.6 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,90 ₴




