Конденсатор електролітичний 4700uF 50V 22x40mm LOW ESR HY
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20021
60,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Технічні характеристики
| Виробник | Hao Yin Electronic Technology Co., Ltd. (HY) |
| Корпус | Радіальний |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Застосування/серія | З низьким ESR |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна ємність | 4700 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна напруга | 50 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 5000 годин |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Діаметр корпусу | 22 мм |
| Відхилення діаметра | ±0.5 мм |
| Висота корпусу | 40 мм |
| Відхилення висоти | ±2 мм |
| Крок виводів | 10 мм |
| Відхилення кроку | ±0.5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Ємність конденсатору | 4700 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
| Виробник | ESR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60,30 ₴




