Технічні характеристики
| Серія/Типорозмір | PB22 |
| Тип перемикача | Кнопка |
| Кількість положень | 2 |
| Кількість стабільних положень | 2 |
| Кількість полюсів | 2 |
| Контактні групи | SPDT |
| Алгоритм роботи | ON-ON |
| Максимальний струм | 50 мА |
| Макс. напруга DC | 30 V |
| Загальна висота кнопки | 10 мм |
| Орієнтація штовхача | Вертикальна |
| Підсвітка | Немає |
| Спосіб ел. монтажу | Пайка в отвори |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -25°C ... +70°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна сила струму | 0.05 А |
| Напруга | 30 В |
| Алгоритм роботи | ON-ON |
| Сигнальна лампа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,70 ₴




