Технічні характеристики
| Серія/Типорозмір | KCD5 |
| Тип перемикача | Клавішний перемикач |
| Кількість положень | 2 |
| Кількість стабільних положень | 2 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Контактні групи | SPDT COM |
| Алгоритм роботи | ON-ON |
| Максимальний струм | 6 А |
| Макс. Напруга AC | 250 V |
| Підсвітка | Немає |
| Спосіб ел. монтажу | Ножова клема |
| Розмір клеми | 4.8 мм |
| Механічний монтаж | Засувка |
| Встановочний отвір | 13.8x9 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -25°C ... +85°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,20 ₴




