Викрутка Pro'sKit SD-081-T1 – прецизійна зіркоподібна викрутка типу "Torx" з неслизькою рукояткою і голівкою, що обертається. Загартоване лезо викрутки з хромомолібденованадієвої сталі, наконечник покритий чорною оксидною плівкою, що захищає від корозії. Рукоятка виготовлена з нейлонового пластику й оснащена прогумованою неслизькою голівкою, що обертається.
Особливості
- Прецизійний наконечник з високоякісної хромомолібденованадієвої сталі.
- Покриття наконечника чорною оксидною плівкою оберігає від корозії.
- Ергономічна неслизька рукоятка для легкої роботи з TPR пластика та нейлону для легкості роботи.
- Прогумована неслизька голівка, що обертається, для швидкості і зручності роботи.
- Розмір і форма рукоятки ідеально підходять для комфортного закручування гвинтів.
- Призначена для прецизійних робіт з ремонту ПК, мобільних пристроїв, електроніки, та ін.
Технічні характеристики
| Наконечник | |
| Робоча довжина | 50 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Матеріал наконечника | хромомолібденованадієва сталь S2 |
| Матеріал рукоятки | TPR / нейлон |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78,80 ₴




