Технічні характеристики
| Виробник | Hao Yin Electronic Technology Co., Ltd. (HY) |
| Корпус | Радіальний |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Застосування/серія | Застосування загальне |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінія |
| Номінальна ємність |
82 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна напруга | 450 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 2000 годин |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Діаметр корпуса | 18 мм |
| Відхилення діаметра | ±0.5 мм |
| Висота корпуса | 36 мм |
| Відхилення висоти | ±2 мм |
| Крок виводів | 7,5 мм |
| Відхилення кроку | ±0.5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 82 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Висота | 36 мм |
| Діаметр | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,30 ₴




