Транзистор польовой IRFR5305PBF -31A -55V P-ch DPAK
- Більше 10 од.
- Код: 03868
19,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
| Виробник | International Rectifier (IR) |
| Корпус | DPAK |
| Структура | P |
| Схема з'єднання | Одиночный |
| V(BR)DSS - напруга пробоя сток-исток | -55 V |
| Vgs - напруга затвор-исток | ±20 V |
| Id25 - постійний струм стока при 25°C | -31 А |
| Id75(100) - постійний струм стока при 75(100)°C | -22 А |
| Rds(on)25 - сопротивление сток-исток при 25°C,Vgs=10V | 65 мОм |
| VGS(th) - порогова напруга затвор-исток (диапазон) | -2 ... -4 V |
| Мощность рассеяния при 25°C | 110 Вт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Польовий |
| Матеріал корпусу | Металокераміка |
| Максимально допустима напруга стік-витік | 55 В |
| Максимально допустима напруга затвор-витік | 20 В |
| Максимально допустимий струм стоку | 31 А |
| Максимальна потужність розсіювання | 110 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,80 ₴




