Технічні характеристики
| Серія/Типорозмір | KCD2 |
| Тип перемикача | Клавішний перемикач |
| Кількість положень | 2 |
| Кількість фікс. положень | 2 |
| Кількість полюсів | 2 |
| Контактні групи | DPST |
| Алгоритм роботи | ON-OFF |
| Максимальний струм | 20 А |
| Макс. напруга AC | 250 V |
| Підсвітка | Неонова лампа |
| Спосіб ел. монтажу | Ножова клема |
| Розмір клеми | 6.3 мм |
| Механічний монтаж | Засувка |
| Установочний отвір | 28.5x22 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -25°C ... +85°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір кнопки | Жовтий |
| Номінальна сила струму | 15 А |
| Напруга | 250 В |
| Тип монтажу | На корпус |
| Підсвічування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32,60 ₴





