
Кнопка антивандальна PBS-28B-2J без фіксації (OFF-(ON)) 19мм, під пайку (плоска)
- Немає в наявності
- Код: 18694
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Технічні характеристики
| Виробник | BEJGT, PRC (BEJGT) |
| Серія/Типорозмір | PBS-28 |
| Тип перемикача | Кнопка |
| Кількість положень | 2 |
| Кількість фікс. положень | 1 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Контактні групи | SPST NO |
| Алгоритм роботи | OFF-(ON) |
| Максимальний струм | 4 А |
| Макс. напруга AC | 250 V |
| Орієнтація штоку | Пряма 180° |
| Підсвітка | Відсутня |
| Спосіб ел. монтажу | Пайка навісним монтажем |
| Механічний монтаж | Кріплення гайкою |
| Монтажний отвір | ∅19 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -20°C ... +70°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Напруга | 250 В |
| Фіксація положення | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴




