Прецизійне регульоване джерело опорної напруги, ±1%
Технические параметры
| Тип ИОН | Шунтовий |
| Тип виходу | регулюємий |
| Вихідна напруга | 2.495…36 В |
| Вихідний струм | 100 мА |
| Точність | ±1 % |
| Робоча температура | 0…+70 C (TA) |
| Корпус | to-92 |
| Вага, г | 0.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча напруга | 2.5 В |
| Максимальна робоча напруга | 36 В |
| Тип корпусу | TO92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,40 ₴




