Транзистор біполярний BC807-40 0.5A 45V PNP SOT-23
- Більше 10 од.
- Код: 18375
0,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
| Корпус | SOT23 |
| Структура | PNP |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| Макс. напруга колектор-база | -50 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | -45 V |
| Макс. напруга емітер-база | -5 V |
| Макс. постійний струм колектора | -0.5 А |
| Потужність розсіювання | 0.3 Вт |
| Гранична частота (Ft) | 100 МГц |
| Коефіціент передачі струму (середній) | 400 |
| Коефіціент передачі струму (діапазон) | 250 - 600 |
| Спосіб монтажу | SMD монтаж |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | P-N-P |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 45 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 0.5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,90 ₴




