Конденсатор електролітичний 330uF 16V 6.3x12mm LOW ESR HY TE
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18349
2,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Технічні характеристики
| Виробник | Hao Yin Electronic Technology Co., Ltd. (HY) |
| Корпус | Радіальний |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Затсосування/серія | Long Life |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номинальна ємність | 330 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна напруга | 16 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 330 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 16 В |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 6.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,20 ₴




