Кнопка з фіксацією, одна група нормально розімкнутих контактів. 3A 250VAC.
Технічні характеристики
| Серія/Типорозмір | R16 |
| Тип перемикача | Кнопка |
| Кількість положень | 2 |
| Кількість фікс. положень | 2 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Контактні групи | SPST |
| Алгоритм роботи | ON-OFF |
| Максимальний струм | 3 А |
| Макс. Напруга AC | 250 V |
| Загальна висота кнопки | 30 мм |
| Орієнтація штоку | Вертикальна |
| Підсвітка | світлодіод |
| Спосіб ел. монтажу | Пайка навісним монтажем |
| Механічний монтаж | Кріплення гайкой |
| Монтажний отвір | ∅16 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -25°C ... +85°C |

На корпусе кнопки имеются четыре вывода. Первые два вывода подключены к нормально разомкнутым контактам кнопки. Вторые два вывода подключены к светодиоду без токоограничивающего резистора. Корпус пластиковый черного цвета.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір кнопки | Зелений |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Напруга | 250 В |
| Тип монтажу | На корпус |
| Підсвічування | Так |
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Фіксація положення | Так |
| Повернення у вихідне положення | Повторне натискання кнопки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴




