Конденсатор електролітичний 220uF 450V 30x45mm 105C KFSON
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18036
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Технічні характеристики
| Виробник | RUOFEI |
| Корпус | Радіальний |
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Застосування/серія | Загального використання |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна ємність | 220 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номинальна Напруга | 450 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 2000 годин |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Діаметр корпуса | 30 мм |
| Відхилення діаметра | ±1 мм |
| Висота корпуса | 45 мм |
| Відхилення висоти | ±2 мм |
| Крок виводів | 10 мм |
| Відхилення кроку | ±0.2 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Ємність конденсатору | 220 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴




