Конденсатор електролітичний 10uF 400V 8x16mm LOW ESR 105C HY
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18039
6,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Техничні характеристики
| Виробник | Hao Yin Electronic Technology Co., Ltd. (HY) |
| Корпус | Радіальний |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Застосування/серія | Long Life |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна ємність | 10 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номинальна Напруга | 400 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 3000 часов |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Діаметр корпуса | 8 мм |
| Відхилення діаметра | ±0.5 мм |
| Висота корпуса | 16 мм |
| Відхилення висоти | ±1.5 мм |
| Крок виводів | 3.5 мм |
| Відхилення кроку | ±0.5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Ємність конденсатору | 10 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Висота | 16 мм |
| Діаметр | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,20 ₴




