Транзистор IGBT SGT40N60NPFDP 40A 600V TO-3P
- Більше 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 17816
56,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технические характеристики
| Виробник | SILAN |
| Корпус | TO3P |
| Структура | IGBT + Diode |
| Схема з'єднання | Одиночный |
| Макс. напруга колектор-емитер | 600 V |
| Напруга затвор - емитер | ±20 V |
| Макс. струм колектора (25°C) | 80 А |
| Макс. струм колектора (100°C) | 40 А |
| Потужність розсіювання при 25°C | 290 Вт |
| Робоча температура | -55°C ... +150°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 600 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 40 А |
| Максимальна потужність розсіювання | 290 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,30 ₴




