Блок живлення має захист:
- від перегріву
- захист від перевантаження по струму
- короткого замикання, широкий
- вхід напруги AC100 ~ 240В
- вихід постійного струму 48В
Вхідна напруга: 50 / 60Гц (при повному навантаженні), AC100-240V
Вихідна напруга: 48В 4-5A
Розміри: 114 * 65 * 35мм
Потужність: 200Вт (макс. 220Вт)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 4 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651,60 ₴




