Конденсатор електролітичний 330uF 450V 30x50mm 105C LGX
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 06563
110,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Технічні характеристики
| Виробник | RUOFEI |
| Корпус | Радіальний |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Застосування/серія | Загального застосування |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна Ємність | 330 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна Напруга | 450 V |
| Робоча температура | -25°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 2000 годин |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Діаметр корпусу | 30 мм |
| Відхилення діаметра | ±1 мм |
| Висота корпусу | 50 мм |
| Відхилення висоти | ±2 мм |
| Крок висновків | 10 мм |
| Відхилення кроку | ±0.2 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 330 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110,90 ₴




