Конденсатор електролітичний 680uF 25V 10x15mm LOW ESR 105C HY TE
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12876
6,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Застосування/серія | З низьким ESR |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна Ємність | 680 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна Напруга | 25 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 4000 годин |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Діаметр корпусу | 10 мм |
| Відхилення діаметра | ±0.5 мм |
| Висота корпусу | 15 мм |
| Відхилення висоти | ±1.5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 680 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 25 В |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,20 ₴




