Конденсатор електролітичний 100uF 450V 22x35mm LOW ESR 105C HY TE
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12878
80,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конденсатор електролітичний 100 мкФ В 450
Низкоимпедансный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Діаметр | 22 мм |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 100 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,10 ₴




