Електролітичний конденсатор 47 мкф В 450
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Застосування/серія | Загального застосування |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна Ємність | 47 uF |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 47 мкФ |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45,80 ₴




