Реле T73
Одна група перемикаються контактів NO-NC
Напруга котушки управління 24В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Тип монтажу | На плату |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | П'ять |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 30 В |
| Максимальний струм | 10 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 15.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,40 ₴





