Конденсатор електролітичний 470uF 10V 8*12 105C 4000Hr [Low ESR]
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14297
2,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Застосування/серія | З низьким ESR |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна Ємність | 470 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна Напруга | 10 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 8 мм |
| Номінальна робоча напруга | 10 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 470 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,60 ₴


![Конденсатор електролітичний 470uF 10V 8*12 105C 4000Hr [Low ESR]](https://images.prom.ua/1674149317_w640_h640_kondensator-elektrolitichnij-470uf.jpg)
![Конденсатор електролітичний 470uF 10V 8*12 105C 4000Hr [Low ESR]](https://images.prom.ua/1674149317_kondensator-elektrolitichnij-470uf.jpg)
