Електролітичний конденсатор 220 мкФ, 63
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 63 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 220 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,20 ₴




