Електролітичний конденсатор 3300 мкФ, 10 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 13 мм |
| Номінальна робоча напруга | 10 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 3300 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,80 ₴




