Конденсатор електролітичний 47uF 100V 10x15mm LOW ESR HY TE
- В наявності 4 од.
- Код: 14220
4,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсатор електролітичний
ємність 47 мкф
100В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 100 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 47 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,80 ₴




