| Серія реле | 21F(4100) |
| Тип реле | Електромагнітне |
| Кількість полюсів | 1 |
| Тип контактів | SPDT Перемикання |
| Тип харчування | DC |
| Напругою. управління номінальна | 12 V |
| Навантаження конактов I max | 3 А |
| Макс. напр. комутації AC | 250 V |
| Макс. напр. комутації DC | 30 V |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Max |
| Тип монтажу | На плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,50 ₴





