Характеристики:
- діаметр лінзи ефективний: 32 мм.
- кратність збільшення: х15
- матеріал лінзи: скло
- матеріал корпусу і рукоятки: пластик
- колір: білий
- довжина загальна: 200 мм
- харчування підсвічування: батарейки ААА, 2 шт.
- вага:63 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форм-фактор | Ручний |
| Кратність збільшення | 15 х |
| Діаметр лінзи | 32 мм |
| Наявність підсвічування | Так |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Напруга | 3 В |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109,60 ₴




