Конденсатор електролітичний 1500uF 16V 10x20mm LOW ESR HY
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13855
9,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конденсатор електролітичний 1500uF 16V низкоимпедансный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 16 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 1500 мкФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,70 ₴




