Конденсатор електролітичний 4700uF 16V низкоимпедансный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 16 мм |
| Номінальна робоча напруга | 16 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 4700 мкФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,40 ₴




