Одна група перемикаються контактів 16A 250VAC/30VDC
| Тип реле | Електромагнітне |
| Кількість полюсів | 1 |
| Тип контактів | SPDT Перемикання |
| Тип харчування | DC |
| Напругою. управління номінальна | 5 V |
| Навантаження конактов I max | 16 А |
| Макс. напр. комутації AC | 250 V |
| Макс. напр. комутації DC | 30 V |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | П'ять |
| Номінальний стрес через постійний струм | 30 В |
| Номінальне навантаження за змінним струмом | 250 В |
| Максимальний струм | 16.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴




